Jak działamy

01
O Nas

Współpraca

Twój cel – Nasze zaangażowanie i realizacja

Analiza

Przeanalizujemy Twoją pozycję na rynku, sytuacje twojej marki i dobierzemy najbardziej optymalna strategię. Nie wszystkie działania są dla wszystkich – sprawdź nasze dedykowane rozwiązania.

Plan Działania

Jesteś tu więc masz wizję swojej firmy. My mamy narzędzia jak Twoje oczekiwania zamienić w sukces. Kreatywność to cecha, która nas wyróżnia w tym trudnym świecie marketingu. Każda branża ma jednak swoje miejsce w sieci. Tylko długofalowa współpraca może odnieść sukces w marketingu, co nie znaczy że należy podpisać umowę w ciemno – przedstawmy się sobie i spróbujmy stworzyć razem wyjątkowe rzeczy! Naszym atutem jest fakt, iż wszystkie działania tworzymy w jednym miejscu: wizja, grafika, kampanie online, studio fotograficzne – wszystko w jednym miejscu.

Odpowiedzialność

Kolejna mocna strona naszej firmy. Na rynku istnieje wiele firm oferujących usługi z zakresu SEO – komu zaufać?  My stosujemy prostą zasadę – nie marnujmy czasu, zagrajmy w otwarte karty – poznajmy się! Wszyscy kiedyś zaczynali – każdy wielki sukces miał swój początek!

03
Google Ads
Facebook Ads
E-mail marketing

Kampanie Online

Możemy określić do jakich odbiorców powinna dotrzeć Twoja reklama. Jaka powinna być jej forma, tak aby osiągnąć zamierzone cele. Optymalizujemy kampanie Google Ads z dobranym odpowiednio limitem miesięcznym.

03
Social Media

Świadomość marki

Social media to dobra płaszczyzna do budowania relacji z klientem. Wartościowe i kreatywne treści sprawdzą się w każdej społeczności. Konsekwentna i przemyślana komunikacja daje wyniki! Zwiększa konwersję oraz buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy.