Nasza oferta

01
Pakiety

Strony internetowe

02

Użyteczne i intuicyjne – realizowane z myślą o użytkownikach.

Daj szansę swoim klientom poznać Twoją firmę. Podziel się swoim doświadczeniem, swoją ofertą. Pokaż swoje atuty na Twojej Firmowej Stronie.

Landing Page

Strona sprzedażowa

Świetna forma realizacji kampani marketingowej w pozyskiwaniu nowych klientów. Strona Landing Page musi być funkcjonalna, atrakcyjna, intuicyjna i przede wszystkim musi mieć przemyślany cel.

Pakiet

Strona Firmowa Plus

Dla kogo? – dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Instalowany system WordPress pozwala na łatwą i intuicyjną edycję treści. Nie musisz się martwić co będzie, gdy Twója firma będzie się rozwijać. Twoja strona  będzie rosnąć wraz z Twoim biznesem.

Pakiet

Strona Biznes

Dla firm dla których jest ważna komunikacja marketingowa, standardy SEO, efektywny e-mail marketing i strona która rozwija się wraz z Twoim biznesem.
Efektywna i intuicyjna stworzona z myślą o Twoich klientach.

02
Pakiety e-commerce

Wygodne zakupy
bez kolejki

E- commerce | Strony www

Sklep Woocomers + WordPress to idealne wygodne  rozwiązanie zarówno dla dużych sklepów internetowych, hurtowni ale też dla osób rozpoczynających swoją przygodę w sieci. Napisz jaki masz produkt, a my dobierzemy i dopasujemy odpowiednią grafikę dla Ciebie. Naszą przewagą na rynku jest fakt, że tworzymy wszystko w jednym miejscu. Potrzebujesz sesji zdjęciowej lub szybkich packshotów? Studio fotograficzne czeka. Posiadasz bloga – piszemy zarówno artykuły jak i poprowadzimy audyt Twoich tekstów. Wyczerpałeś pomysły na rozwój – nie ma lepszego rozwiązania niż konsultacja i spojrzenie na problem „świeżym okiem”. Zaufaj nam, to zawsze się sprawdza. 

Pakiet

Zaczynam w sieci

Dla kogo? – dla wszystkich chcących rozpocząć biznes w e-commersie oraz już działających firm. Pakiet „Zaczynam w sieci” to wpełni funkcjonalny sklep, który można rowijać wraz z rozwojem Twojego biznesu.
Nie daj się covidowi – przenieś swóją firmę do sieci!.

Pakiet

Jestem w sieci!

Pakiet „Jestem w sieci!” jest dedykowany dla firm już działających, które chcą rozbudować swój sklep. Które chcą wykorzystać narzędzia SEO, efektywny e-marketing oraz narzędzia wspomagającą sprzedaż online.

Pakiet

Sklep na Maaxa

Pakiet „Sklep na Maaxa” jest dedykowany dla firm z większym asortymentem, wykorzystujących optymalizację SEO, efektywny e-marketing oraz narzędzia wspomagające sprzedaż online. To sklep z wieloma funkcjonalnościami, przygotowany do dużego ruchu na stronie. 

03
Data Science

Marketing online

Analityka i strategia

Zacznijmy od początku. Zrobimy audyt Twojej witryny, przetestujemy, sprawdzimy, zmierzymy i wtedy zaproponujemy narzędzia poprawiające efektywność.

Kampanie online

Za pomocą opowiednio dobranych narzędzi, możemy w znaczny sposób przyspieszyć procesy zwiększające sprzedaż, wygenerować leady, podnieść konwersję. Przeanalizujemy działąnia Twojej konkurencji.

Content Marketing

Dobra jakość tekstów, grafik, zdjęć czy nagrań video to klucz do dotarcia i zainteresowania Twoich odbiorców. Odpowiednio dobrane treści na stronie to podstawa marketingu. Konsekwencja i cierpliwość – to droga do sukcesu! To działania dla tych firm, które chcą budować długotrwałe realcje ze swoimi klientami.